Ako nema časova, ne znači da nema učenja. U toku su pripreme, planovi i upis!

14. jul 2016.

Na kraju svake školske sezone imamo malo vremena da se osvrnemo, prisetimo se onoga što smo radili i javimo se ljudima koje smo upoznali.

To nas u velikoj meri osveži, razvedri i dâ nam novu energiju za ostvarivanje planova pa se čini da smo odmah spremni za dalje i bolje.

Međutim, odmor je potreban svima i sada je vreme da napravimo kratku pauzu u učionicama.

U narednih mesec dana u Krojačevoj školi neće biti časova, ali to ne znači da nema učenja.

Konsultacije, mejlovi, telefonski pozivi i druženje sa učenicima ne prestaju. Tu smo, kad god im je potreban odgovor i savet.

U toku su pripreme za postavljanje e-learning platforme i to je najvažniji cilj koji imamo u narednih nekoliko meseci.

Kada je upis jesenjih klasa u pitanju, dobra vest je da mesta ima, a loša je da ih ima još malo.

Najbolje da što pre pozovete 011 3162 710 ili 069 200 30 20 ili nam pišete na info@krojacevaskola.com.

U školi smo!