Ana i Svetomir Jovanović o preduzetništvu u Srbiji i uspehu Krojača i Krojačeve škole

12. mart 2015.

Četvrti po redu Business Cafe održan je sinoć i na jednom mestu okupljen je veliki broj preduzetnika i onih koji uskoro planiraju da pokrenu sopstveni biznis.

Tema ovog Business Cafe-a bila je srpski preuduzetnički san – može se uspeti u Srbiji. Upravo o tome govorili su direktori i osnivači Krojača i Krojačeve škole, Ana i Svetomir Jovanović.

Prenosimo vam deo vesti koja je objavljena na portalu eKapija:

Biznis pokrenut u stanu od 24 m2 je, prema rečima ovog bračnog para, stigao do toga da njihovi polaznici, koji uče programiranje i veštine dizajniranja za web, danas dobijaju ponude za poslove koji vrede milione. Govornici su se dotakli i solo poduhvata Ane Jovanović - prve onlajn suvenirnice Suveniri Srbije, koja predstavlja virtuelnu pijacu za oko 2.000 malih preduzetnika i zanatlija koji proizvode suvenire. Pored prodajnog prostora, proizvođači sitnih uspomena sa putovanja mogu da dobiju i savetodavnu podršku kako da upakuju i prodaju svoje proizvode."

Još detalja o ovom dešavanju možete pročitati u Večernjim novostima i na Biz life portalu.