Čekamo vas na IT konektu. Hotel Jugoslavija, 20. i 21. maj

16. maj 2016.

Krojačeva škola će i ove godine biti deo IT konekta, jedinstvenog događaja koji okuplja čitavu IT scenu u Srbiji.

Na jednom mestu će se naći IT kompanije koje nude poslove u IT sektoru, IT organizacije, edukativne ustanove, IT stručnjaci, inostrani i domaći predavači koji će držati IT predavanja.

Ovo će biti jedinstvena prilika da se na jednom mestu uživo vidi deo atmosfere koja vlada u vodećim IT kompanijama, ali i sjajna prilika za networking i pokretanje novih priča i projekata.

Krojačeva škola će 20. i 21. maja u hotelu Jugoslavija sa svojim timom biti u edu delu IT konekta.

Pozivamo vas da se družimo, pričamo o učenju i usavršavanju, da saznate nešto više o obukama, programima, predavačima i našim planovima.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti na sledećem linku. Ulaz uz prijavu je besplatan.

Naši utisci sa prošlogodišnjeg IT konekta su odlični. Družili smo se sa izuzetnim ljudima, sklopili vredna nova poznanstva, slušali predavanja i odlično se zabavili.

Sigurni smo da će tako biti i sada. Zato vam predlažemo da u petak ili subotu prošetate do hotela Jugoslavija i osetite deo nesvakidašnje atmosfere.