Content menadžer - nova obuka Krojačeve škole i Vladimira Miletića

14. april 2015.

Čuli ste da je ključ uspeha na webu dobar sadržaj. Kako ga napraviti i da li to može bilo ko?

Preuzeli smo još jedan odgovoran zadatak, složile su se kockice, i u saradnji sa Vladimirom Miletićem, autorom poznatog bloga Dnevnik jednog direktora, organizujemo obuku Content menadžer. Naučićemo vas na koji način da kreirate sadržaj koji će privlačiti posetioce, kako da nastupite na webu i društvenim mrežama, povećavate broj pregleda, deljenja, lajkova, a najvažnije, kako da rezultati vašeg rada postanu merljivi i vidljivi.

Upis je u toku, a detalje o treningu možete pročitati na strani: Obuka Content menadžer.

Za informacije i rezervaciju mesta pozovite 011 3162 710 i 069 200 30 20 ili nam se obratite mejlom info@krojacevaskola.com.

I samo kratko, doslednosti radi: Žuti zečevi...