Dobre vesti - saradnja Krojačeve škole i Kompanije Ninet

23. septembar 2014.

Krojačevoj školi je kvalitet nastave na prvom mestu i na taj način biramo saradnike i partnere škole - samo najbolji u struci za buduće najbolje web dizajnere i programere‎.

Logičan izbor hosting partnera je zato Ninet, vodeća hosting kompanija koja od ove jeseni Krojačevim učenicima pruža najpouzdaniju uslugu.

Zadovoljstvo zbog saradnje je obostrano, jer smo sigurni da će svi poslovni planovi i projekti biti kvalitetno realizovani.

Prenosimo vam deo intervjua koji je Ana Jovanović, direktorka Krojačeve škole dala za blog kompanije Ninet:

N: Zašto je Krojačeva škola drugačija od drugih škola istog tipa?

A: "Krojačeva škola je škola u kojoj se nauči.
Sve drugo je drugo.

Svaki segment obuke formiran je tako da ne postoji ni najmanji propust i sve je posvećeno samo jednom cilju: naučiti polaznika.

Kako to radimo?

Kao što sam rekla, napravili smo metodologiju uz koju prelazimo sve neophodne oblasti kako bi se savladao, recimo, web dizajn uz poseban akcenat na praksu i rad za klijenta.

Statistike nezaposlenosti u Srbiji su poražavajuće. Sa viših IT škola u Srbiji sjajni mladi talenti završe na birou ili počinju da se bave nečim van svoje struke samo zato što nisu imali praktičan rad i pravi poslovni orjentiring.

Krojačeva škola razvija sopstvenu metodologiju učenja, mi ne dajemo apstraktna neprimenjiva znanja, već dizajniramo pobednički mentalitet kod naših polaznika, tako da, da osim što odlično rade svoj posao, mogu dobro da prepoznaju i uhvate poslovne prilike."

Ceo intervju pročitajte OVDE.