Dobri rezultati i zasluženi sertifikati – čestitamo web dizajnerima klase XXVI!

24. februar 2015.

Dvadeset i šesta klasa web dizajnera zaslužila je i dobila sertifikate Krojačeve škole. Učenje je trajalo deset nedelja, a nakon svakog dana provedenog u školi i urađenih domaćih zadataka, rezultati su bili vidljivi.

Učenici su uspešno primenili svoje znanje radeći na sajtu za Udruženje apiterapeuta i na svojim portfolio sajtovima.

Poslednjeg dana uspešno su uradili završni test, još jednom rezimirali ono što su naučili, a zatim proslavili uz nezaobilazni Halo ketering i Red Bull.

Vanja, Snežana, Uroše, Ivane, Saša, Radojice, Vladimire, Nikola, čestitamo vam još jednom! Želimo vam mnogo uspeha u svetu web dizajna. Znate da je Krojačeva škola uz vas za sva pitanja, savete, pomoć i podršku.

Obuka za web dizajnere od sada će trajati 11 nedelja, jer smo u program uveli Responsive i Bootstrap, kako bi web prezentacije naših učenika bile još kvalitetnije.

Za sve naše bivše učenike obezbeđene su skripte, uputstva, korisni linkovi i konsultacije u vezi sa novim oblastima.

Sve što radimo ima jedan cilj – da naši učenici postanu dobri web dizajneri!