Dragoceno iskustvo i prve reference – u toku je izrada sajta za firmu Alfavet

13. novembar 2014.

Za buduće web dizajnere klase 25 počeo je najzanimljiviji deo desetonedeljne obuke – rad za klijenta.

U okviru projekta Sjaj neba weba učenici će raditi sajt za firmu Alfavet iz Beograda, koja će nakon dvadeset godina rada dobiti svoju prvu web prezentaciju.

Martina Prokopljević, predstavnica Alfaveta, upoznala je učenike sa istorijom firme, govorila o ciljevima i načinu rada i predstavila neke osnovne zahteve kada je web sajt u pitanju.

Polaznici su postavljali pitanja koja će im biti od koristi prilikom osmišljavanja idejnog rešenja. Bili su veoma zainteresovani, obraćali pažnju na detalje, razgledali materijal i sada nestrpljivo očekujemo izbor idejnog rešenja koje zadovoljava zahteve klijenta.

Ovo je jedno od najdragocenijih iskustava tokom web dizajn obuke u Krojačevoj školi. Pored upoznavanja sa čitavim procesom saradnje sa klijentom i dobrog timskog rada, učenici će dobiti svoje prve reference i preporuke koje će im značiti u daljem radu.

Kako izgledaju dosadašnji radovi učenika Krojačeve škole, možete pogledati na strani Radovi za klijente.