Dve dodele sertifikata u jednom danu – čestitamo PHP i WordPress developerima!

18. mart 2014.

Značajan trenutak u Krojačevoj školi je svaki uspešan završetak obuke, a zadovoljstvo je veće kada u jednom danu dve grupe dobiju sertifikate.

PHP programeri i WordPress developeri u istom danu završili su svoje obuke, uspešno položili testove i proslavili uspeh. Prethodnih nedelja odgovorno su savladavali kompleksne zadatke i sada su spremni za samostalne projekte.

Krojačeva škola biće tu za njih da im pruži savete i sugestije, jer znamo da je na putu ka uspehu neophodna podrška iskusnih kolega.

Učenje ne prestaje! Nova klasa budućih web dizajnera upravo je počela obuku. Nestrpljivo očekujemo njihove rezultate i verujemo da će biti vredni i kreativni kao njihove kolege.

Upis novih jesenjih klasa je u toku i ukoliko želite da učite od pravih majstora, svoje mesto u grupi možete rezervisati mejlom na info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710.

Očekujemo Vas!