Emisija o frilensingu - podržali udruženje Pravo da znam, Krojač i Krojačeva škola

23. januar 2015.

Predstavljamo vam emisiju Vredi znati sa kanala RT Vojvodina koja se bavila temom frilensinga u Srbiji.

Deo emisije sniman je u Krojačevoj školi, a o pravima i obavezama frilensera govorile su Jasmina Kosovac Dragić i Aleksandra Adašević iz udruženja Pravo da znam, sa kojim Krojač i Krojačeva škola već godinama uspešno sarađuju.

Posebno je interesantno čuti priče frilensera iz Srbije koji su govorili o prednostima i manama ovakvog načina rada, o svojim počecima i dosadašnjim iskustvima.

Pogledajte emisiju, saslušajte korisne savete kolega i stručnjaka , a o frilensingu možete saznati nešto više i na sajtu www.budifreelancer.co.rs.