Gostujuće predavanje Vladimira Miletića, autora bloga Dnevnik jednog direktora

28. maj 2015.

Gostujući predavač u okviru obuke za buduće web dizajnere klase 27 bio je Vladimi Miletić, karijerni trener, autor poznatog bloga Dnevnik jednog direktora i naš saradnik na obuci Content menadžer. Pošto njegove priče i savete mnogi rado čitaju, času su prisustovali i učenici klase 28.

Zaista je bilo zadovoljstvo slušati predavanje čoveka koji ima bogatu poslovnu karijeru i na slikovit način kroz svoje priče pomaže drugima da shvate neka osnovna pravila uspeha u poslu.

Vladimir je u opuštenom razgovoru od naših učenika saznao šta ih je motivisalo da odluče da uđu u svet web dizajna i upišu Krojačevu školu. Svako je odgovorio drugačije: neko se pronalazi u ovom poslu, drugi vide isplativost, neki bi da se kreativno izraze ili promene zanimanje.

Reklo bi se da nema pravila kada su u pitanju razlozi koje naši učenici imaju prilikom upisa škole.

Međutim, Vladimir je istakao da postoji nešto što je isto na svakom putu do uspeha: jasni ciljevi, posvećenost i dobar učitelj.

Naši učenici su to pronašli i nema sumnje da su na dobrom putu do uspeha. Ali svaki postignuti cilj stvara želju za boljim, pojaviće se neke nove želje i naredni učitelji.

Kraja nema, jer ga uspešni ljudi i ne žele...