Krojač preporučuje: Naučite i primenite WordPress – upis je u toku!

28. oktobar 2014.

Novi kompanijski sajt firme Krojač sada je osvežen, prepoznatljivog svedenog Krojačevog dizajna, a postavljen je na WordPress platformi.

Ovime je Krojač u potpunosti prešao na korišćenje WordPress-a za sve projekte koje razvija za svoje klijente - od one page sajtova do najzahtevnijih projekata.

Krojačevi WordPpress developeri kažu da nije teško napraviti funkcionalan, dobro dizajniran sajt koji odgovara klijentovim zahtevima. Sve se radi u kratkom roku i kvalitetno, pa novi paketi ponuda uveliko privlače nove klijente.

Ukoliko i vi poznajete HTML i CSS, želite da unapredite svoje web prezentacije i steknete nove klijente, vreme je da učite od pravih stručnjaka i tako postanete dobar WordPress developer.

U toku je upis za petu po redu WordPress obuku u Krojačevoj školi koja počinje 24. novembra, traje 6 dana i održava se u terminu od 17 do 21h.

Za sve informacije i rezervaciju mesta možete nam se obraititi mejlom info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710.