Krojačeva škola na ITkonektu – stvaranje najveće IT zajednice u Srbiji

20. maj 2015.

ITkonekt – događaj koji okuplja najkvalitetnije IT stručnjake i pokreće stvaranje najveće IT zajednice u zemlji, održava se 23. i 24. maja u hotelu Crowne plaza u Beogradu.

Ovo je prvi put da se u Srbiji organizuje ovakav događaj. ITkonekt koji povezuje čitavu IT zajednicu u našoj zemlji.

U okviru ovog događaja održaće se i prvi IT sajam zapošljavanja sa zanimljivim i interaktivnim sadržajem koji će biti privlačan IT-jevcima, kao i IT conference, gde će veliki stručnjaci u IT industriji govoriti o najnovijim trendovima.

Posebno zanimljiv deo ITkonekt događaja posvećen je gejming industriji – GameSpace.

Učesnici neće imati samo priliku da isprobaju najnovije igrice na tržištu, nego i testiraju nove ideje i kodiraju delove video-igrica na licu mesta.

Krojačeva škola jedan je od učesnika u EDU delu ovog sajma, jer je jedan od ciljeva ITkonekta podsticanje obrazovanja i usavršavanja kvalitetnih IT stručnjaka i profila koji su traženi na tržištu.

Prisustvo događaju je besplatno, prijavljivanje je na sajtu www.it-konekt.com.

Svi koji su zainteresovani za obuke i treninge Krojačeve škole dobiće detaljne informacije o školi. Imaće priliku da popričaju sa predavačima i zaposlenima i da na pravi način prepoznaju mogućnosti koje im pruža znanje stečeno u Krojačevoj školi.

Očekujemo vas, da zajedno učimo i ostvarujemo nove ciljeve!