Krojačeva škola širi znanje i dobre vesti

8. april 2014.

Dobru energiju, želju za učenjem i vredne ljude ovog proleća možete pronaći u Krojačevoj školi.

U toku je Specijalizovana obuka za pripadnike Ministarstva odbrane Republike Srbije, koji su, u želji da usavrše svoje znanje iz oblasti web tehnologija, svoje poverenje poklonili upravo Krojačevoj školi.

Klase 22 i 23 budućih web dizajnera uveliko uče, rade domaće zadatke, pripremaju se za izradu portfolio sajtova i saradnju sa klijentom, jer su to pravi i sigurni koraci koji vode u svet vrhunskog web dizajna.

Dok ove obuke traju, pripremamo se za novo osvajanje znanja. Neka mesta u jesenjim klasama su popunjena, a stručni treninzi u okviru Trening centra već zakazani.

Više o obukama i Trening centru Krojačeve škole možete saznati putem mejla info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710.

Call

Send SMS