Milica Nastasić o IT konektu, IT kompanijama i poslovnim izazovima u IT svetu

8. jul 2016.

Gostujuće predavanje web dizajnerima klase 34 održala je Milica Nastasić, jedna od organizatorki IT konekta, najvećeg IT događaja u Srbiji i regionu.

Krojačeva škola je prethodne dve godine bila učesnik u EDU delu IT konekta i nakon dobrih utisaka i odlične saradnje sa organizatorima, ukazala se prilika da naši učenici čuju nešto više o aktuelnostima i napredovanju u IT svetu.

Milica Nastasić je za početak govorila o IT konektu, ciljevima i dosadašnjim rezultatima.

S obzirom na to da su učenici posetili ovogodišnji IT konekt, podelili su svoje utiske i neka zapažanja o učesnicima sa kojima su stupili u kontakt.

Kao neko ko je već godinama u kontaktu sa IT kompanijama, Milica je u potpunosti svesna činjenice da svet novih tehnologija danas pruža najveće mogućnosti za pronalaženje posla i razvoj karijere.

Bilo je priče i o iskustvima sa klijentima, o intervjuima za posao, o pronalaženju poslovnih prilika...

Informacije koje su naši web dizajneri dobili veoma su značajne i podsticajne za dalji rad i znamo da će saveti sa ovog gostujućeg predavanja biti zapamćeni i iskorišćeni u ključnim trenucima u karijeri.