Nova energija, sveže ideje i vredni učenici – počela je jesenja školska sezona!

19. septembar 2014.

Počela je nova sezona učenja u Krojačevoj školi. Učenici klase 24. ovih dana prelaze prve korake na putu koji vodi ka svetu uspešnih web dizajnera.

Sve je bilo spremno za njihov polazak – programi unapređeni, prostor osvežen novim i zanimljivim detaljima, a mi puni energije, sa željom da tokom sledećih deset nedelja steknu kvalitetno znanje i nezaboravno druženje.

Uskoro počinje obuka i za web dizajn klasu 25. koja je odavno popunjena, a pre toga ćemo u našem Trening centru dočekati i četvrtu grupu budućih WordPress developera.

Kraja nema, jer ga i ne želimo! U pripremi je novi veliki projekat i verujemo da mnogi od vas nestrpljivo očekuju da bude pokrenut.

Svakog dana radimo na njemu, postavljamo, merimo, krojimo, a inspiraciju nam daje vaša želja za znanjem, pozivi, pitanja i uspeh naših bivših učenika.

Ako i vas učenje osvežava , a rad daje novu energiju, uđite u svet weba, mogućnosti su brojne, a upis za zimske klase otvoren:
info@krojacevaskola.com, 011 3162 710.