Predstavljamo sajt štamparije Šprint – projekat web dizajnera Krojačeve škole

25. avgust 2014.

Učenici klase XXII Krojačeve škole web dizajna tokom svoje obuke, a u okviru nekomercijalnog projekta Sjaj neba weba pokazali su svoje znanje i odgovornost radeći na sajtu za štampariju Šrpint.

Kvalitet ove web prezentacije potvrđen je nominacijom za IT Awards 2014, jedinstveno priznanje u oblasti IT industrije.

Sajt štamparije Šrpint možete pogledati na adresi www.shprint.rs, a evo i utiska predstavnice ove štamparije nakon saradnje sa timom i učenicima Krojačeve škole:

Dragi Krojači najboljih sajtova, za početak želim da vam zahvalim što je naša štamparija izabrana za učešće u projektu Sjaj neba weba.

Osim što smo dobili odličan sajt, naše veliko zadovoljstvo je i to što smo bili deo inovativnog i korisnog projekta koji podstiče i podržava kreativnost i preduzetništvo.

U prijatnoj, ali profesionalnoj atmosferi, predstavili smo naše preduzeće polaznicima Krojačeve škole koji su u kratkom roku, uz usmeravanje njihovih predavača, naše želje i zahteve formulisali u sajt koji nas danas predstavlja.

Iskreno, prijatno smo iznenađeni što je projekat ove vrste podržan od strane države i taj podatak uliva nadu da se prepoznaju vrhunske ideje koje uspešno povezuju obrazovanje i malu privredu.

Jeleni, Jasni, Nemanji, MIlošu, Stefanu, Kristini i Siniši želimo da budu uspešni web dizajneri kao što su to Marko i Nenad, njihovi predvači iz Krojačeve škole.

Na primeru našeg sajta apsolutno su dokazali da su odabrali pravu školu i da ih očekuje odlična karijera."

Ivana Seničić, Šprint grafička produkcija