Stiglo je osveženje koje smo čekali – sertifikati za osmoro odličnih web dizajnera

10. jul 2015.

Pre jedanaest nedelja, u učionici Krojačeve škole našli su se: Mirela, Nataša, Ana, Tijana, Nikola, Bojan, Dejan i još jedan Bojan. Zaista posebni ljudi, različitih profesija i godina, došli su sa istim ciljem – da nauče i postanu dobri web dizajneri.

Nakon 220 časova, tokom kojih su vredno radili, vežbali i upoznavali se, posle završenih svih zadataka i uspešne saradnje sa klijentom, čiji je rezultat sajt za film Jesen samuraja, naša klasa 28 dobila je sertifikate.

Sada kažu da povremeno nije bilo lako, posebno na početku, kada je sve bilo novo i kada su se prilagođavali intenzivnom tempu obuke za web dizajnere.

Međutim, kasnije se sve iskristalisalo. Dolazak u školu, kako kažu, postao je zadovoljstvo, a svaki zadatak bio je još jedan izazov koji su lako rešavali.

Naši web dizajneri završili su obuku sa odličnim rezultatima i drago nam je što ovu školsku sezonu zatvaramo zadovoljni i ponosni na njihove radove.

Sada imaju našu podršku, savete, pomoć i iskrene čestitke!