Traže problem da nauče više, jer sada su PHP programeri. Čestitamo!

21. jun 2016.

Obuka za PHP programere počela je 18. februara u novoj učionici, uređenoj specijalno za njih.

Pre nego što su krenuli i doneli konačnu odluku o upisu, pažljivo su razgovarali sa predavačem Nenadom Novkovićem.

Dragana, Mihailo, Marko, Bojan, još jedan Marko, Nikola, Miloš, Nenad i ponovo Marko kažu da se ni u jednom trenutku nisu dvoumili u vezi sa upisom PHP obuke.

Nenad im je već na prvom susretu rekao da je obuka izuzetno zahtevna, ali bili su sigurni da je to ono što žele.

U školu su često dolazili ranije, kod kuće su vežbali i radili kad god su imali vremena. Sa predavačem i ostalim kolegama iz klase bili su u stalnom kontaktu.

PHP programiranje je sasvim spontano i bez bilo kakvog opterećenja postalo glavna tema njihovih razgovora.

Zadaci i predavanja bili su interesantni i na svakom času naši učenici otkrivali su i rešavali nove probleme. Rasli su izazovi i želja za znanjem.

Složili smo se da produžimo obuku. Umesto jedanaest, PHP programeri učili su četrnaest nedelja.

Kažu da su mogli i duže, jer je i dalje sve bilo interesantno, ali predavač je zaključio da su sada spremni da dobiju sertifikate i nastave sami.

Znamo da ovo nije kraj. Učenja i zadataka će tek biti, ali sada imaju čvrst temelj znanja, dovoljno sigurnosti i našu podršku, a to je sasvim dovoljno za lakše i brže napredovanje u svetu PHP programiranja.