Značajne informacije i dobri saveti - Ivan Muljevski, predstavnik kompanije Ninet

24. jun 2015.

Učenici klase XXVIII škole web dizajna imali su priliku da slušaju gostujuće predavanje Ivana Muljevskog, predstavnika kompanije Ninet iz Niša, sa kojom Krojačeva škola uspešno sarađuje.

Ivan je budućim web dizajnerima tokom predavanja objasnio kako funkcioniše marketing na internetu i dao korisne savete u vezi sa optimizacijom sajtova koje će im svakako značiti u daljem radu.

Tokom svakog gostujućeg predavanja najzanimljiviji su konkretni primeri iz prakse. Tako je bilo i sada - Ivan je objasnio šta je do sada dalo dobre rezultate u poslovanju Nineta i kako planira da nastavi razvoj online marketinga kompanije u kojoj radi.

Naravno, nije izostavljena priča i o tome šta bi trebalo izbegavati u online marketingu i zbog čega neki potezi ne daju dobre rezultate.

Na kraju, Ivan je rekao da ne treba odustati od bilo čega što je u vezi sa novim tehnologijama, izbor je veliki, a kvalitetan i uporan rad se vidi, informacije dolaze do pravih ljudi i tada počinju da se ostvaruju dobri planovi.