Goran Cvijetić i Vanja Radulović iz kompanije *nbg team o tajnama uspešnog web projekta

29. novembar 2016.

Još jedno gostujuće predavanje sa savetima i informacijama iz prve ruke ostavilo je značajan utisak na naše buduće web dizajnere.

Goran Cvijetić, jedan od osnivača kompanije *nbg team i Vanja Radulović, kreativni direktor i naša nekadašnja učenica, pripremili su odličan čas za polaznike klasa 35 i 36.

Sve što su naši učenici čuli bilo je korisno.

Kako počinje ozbiljan web projekat; šta je sve potrebno da zna klijent, a šta firma koja radi na projektu; kako odgovoriti na zahteve i koja pitanja postavljati; kada projekat počinje, kada se završava; šta može da uspori realizaciju i kako se snaći u kriznim situacijama.

Nbg team uspešno radi na web razvoju velikih projekata domaćih i stranih kompanija. Za uspeh jeste potrebno znanje i iskustvo, ali Goran Cvijetić je naglasio da je dobar i uigran tim ipak najvažniji.

Svaki problem i zastoj mogu se rešiti kada među kolegama nema sujete, već dovoljno razumevanja i prijateljstva. Ako su seniori raspoloženi da nesebično dele znanje, a juniori spremni da pitaju i uče, posao će sigurno napredovati.

I to je najvažnija tajna uspeha i trajanja u bilo kom poslu.

Možda zvuči lako, ali Vanja i Goran kažu da nije jednostavno pronaći dobitnu kombinaciju zaposlenih iz različitih oblasti.

Oni su pronašli, a mi im verujemo, jer to potvrđuje njihovo zadovoljstvo dok pričaju o poslu.