MS OFFICE, kompletna obuka

• Kursevi

Upiši obuku

Plaćanje u jednoj rati

Cena sa popustom je 39 evra i važi samo za članice Centra za mame.

OSAM veličanstvenih kurseva za znanje koje nema cenu.
Ograničen broj upisa!

Krojačeva škola i Centar za mame ponovo sprovode super akciju! Dovoljno je samo da odlučiš i klikneš UPIŠI i za 87% popusta uneseš PROMO KOD koji si dobila od Centra za mame.

Ovakve akcije ne treba propustiti! Znanje plus 87% popusta! U ovom paketu se nalazi osam kurseva za kompletno znanje Worda, Excela, PowerPointa, uključujući i dodatne vežbe i skoro 50 primera naprednih funkcija u Excel-u.

Uključeni su svi nivoi znanja iz ovih oblasti i nije ti potrebno predznanje, ovde je sve.

Štediš vreme, učiš kada god, odakle god i koliko god želiš, bez vremenskog ograničenja - trajno toji kursevi!

NAUČI DOBRO i uzmi SERTIFIKAT za MS OFFICE.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Dragana Bunijevac

Odlična obuka
Male icon

Vladislav Petrović

Odlična obuka na srpskom jeziku koja pokriva većinu oblasti kada su u pitanju 3 najčešće korišćena MS Office programa. Veoma jasno smišljeno i pokriveno po nivoima znanja. Iako sam redovni korisnik MS Office obradovale su me nove stvari koje sam naučio na naprednim lekcijama. Prijatno sam iznenađen sertifikatom u pdf varijanti. Kurs za svaku preporuku!

Katarina Jočić

Predavač