• Trajanje obuke

Za najbolje

Trenutno nema
definisanih termina

Zato što želiš da postaneš full-stack developer

Obuka za koju se uvek traži mesto više!

Programiranje je jedno od najtraženijih zanimanja današnjice sa predviđanjima da će biti sve traženije. Zahvaljujući programu koji je razvila Krojačeva škola, iskoristi deseti deo vremena koje bi utrošio da sam ovladaš programiranjem za školovanje i učenje od onih koji su taj put prešli, ovladali su znanjem i postali prepoznatljiva i cenjena web dizajn firma.

Ušteđeno vreme ćeš upotpuniti izradom svojih projekata za klijente i povratiti uloženo.

Termini za ovu obuku

Rezerviši mesto i počni da učiš

Trenutno nema definisanih termina

Oblasti koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih kurseva kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Boris Jelisavac

Mesto koje će vas na pravilan način uvesti u svet programiranja. Veliki je obim znanja koje ćete steći za kratak period i zato, ukoliko imate jaku želju i volju za učenjem - ovo je mesto za vas. Uslovi su odlični, predavači vrhunski, ljudi fenomenalni.

HTML online kurs -...

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

Marko Đorđević

Bojan Bates