• Trajanje obuke

Za najbolje

Trenutno nema
definisanih termina

Zato što želiš da postaneš full-stack developer

Obuka za koju se uvek traži mesto više!

Programiranje je jedno od najtraženijih zanimanja današnjice sa predviđanjima da će biti sve traženije. Zahvaljujući programu koji je razvila Krojačeva škola, iskoristi deseti deo vremena koje bi utrošio da sam ovladaš programiranjem za školovanje i učenje od onih koji su taj put prešli, ovladali su znanjem i postali prepoznatljiva i cenjena web dizajn firma.

Ušteđeno vreme ćeš upotpuniti izradom svojih projekata za klijente i povratiti uloženo.

Termini za ovu obuku

Rezerviši mesto i počni da učiš

Trenutno nema definisanih termina

Oblasti koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih kurseva kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Aleksandar Spasov

Poslednja tri meseca su bili jedni od najzanimljivijih ikada. Učiti o tako moćnim alatima, ne može  da ne nadahne čoveka. Zaista sam se osećao kao deo Krojačevog tima, prijatelj ostalim učenicima i zaposlenima. Posvećenost predavača i želja da svaki učenik usvoji kompleksnosti programiranja je za svaku pohvalu.

Marko Đorđević

Bojan Bates