Marketing nije bauk

Kako da od hobija dođeš do profita i kako da čuju za tvoj biznis?

• Sertifikat

srpski
  • Konsultacije

1h posle školovanja
  • Trajanje obuke

2 dana

Rezerviši

Plaćanje do 2 rate

Marketing nije bauk

Dobro, sada imaš znanje i pokrećeš sopstveni biznis. Šta sada? Najveći strah svakoga ko ulazi u svet preduzetništva ili razvija neki samostalni projekat, jeste da li će telefon ikada da zazvoni? Hoćeš li imati klijente? Na koji način će oni čuti za tebe i zašto baš sa tobom da sarađuju? Nije lako, ali kada imaš cilj i dobro osmišljen plan - dostižno je!

Upisujemo samo 4 polaznika po klasi!

Zašto? Ana se posvećuje svakom projektu i biznisu polaznika, a za to je potrebna dobra priprema i dovoljno vremena tokom kursa.

Termini za ovaj kurs

Rezerviši mesto i počni da učiš

Klasa Marketing 07

Početak:
23. februar 2019.

Nastava se pohađa sledećim danima:
subota i nedelja

Vreme:
od 11 do 15 (4 školska časa sa pauzama od po 15 minuta)

Broj slobodnih mesta:

Rezerviši

Kontaktirajte nas za vise informacija

Vladimir Ivaz

Anino predavanje je jasno, strpljiva je, a informacije prenosi na interesantan i rasterećujući način. Mogu uvek da računam na nesebičnu pomoć nakon završene obuke, a upoznao sam divne ljude koji mogu da mi budu poslovni partneri i saradnici.

HTML online kurs -...

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

Ana Jovanović

Direktor, osnivač