Marketing nije bauk

Kako da od hobija dođeš do profita i kako da čuju za tvoj biznis?

• Sertifikat

srpski
  • Konsultacije

1h posle školovanja
  • Trajanje obuke

2 dana

Trenutno nema
definisanih termina

Marketing nije bauk

Dobro, sada imaš znanje i pokrećeš sopstveni biznis. Šta sada? Najveći strah svakoga ko ulazi u svet preduzetništva ili razvija neki samostalni projekat, jeste da li će telefon ikada da zazvoni? Hoćeš li imati klijente? Na koji način će oni čuti za tebe i zašto baš sa tobom da sarađuju? Nije lako, ali kada imaš cilj i dobro osmišljen plan - dostižno je!

Upisujemo samo 4 polaznika po klasi!

Zašto? Ana se posvećuje svakom projektu i biznisu polaznika, a za to je potrebna dobra priprema i dovoljno vremena tokom kursa.

Termini za ovaj kurs

Rezerviši mesto i počni da učiš

Trenutno nema definisanih termina

Kontaktirajte nas za vise informacija

Milica Vukojičić

Odlučila sam se za trening nakon završene Krojačeve škole web dizajna. Veoma sam zadovoljna i već uveliko preporučujem školu poznanicima, a i svima koji me pitaju gde sam završila obuku. Posle svega mogu da kažem da je sve ovo bilo najbolje ulaganje u sebe i svoje znanje!

Git i GitHub online...

Git i GitHub

Git i GitHub online kurs - deluje lako, a nije. I deluje teško, a nije.

Ana Jovanović

Direktor, osnivač