PHP - ili sve ili ništa!

Fantastično putovanje, fantastično iskustvo! To je utisak učenika koji su danas dobri programeri.

• Trajanje obuke

240 časova/12 nedelja
  • Konsultacije

5h posle školovanja
  • Praksa

Za najbolje

Trenutno nema
definisanih termina

Nauči programiranje

90% učenika Krojačeve škole radi na projektima, zaposlilo se ili je osnovalo firmu ODMAH po završetku obuke.

Jedina škola iz koje izlaziš sa referencama! Škola u kojoj sveobuhvatno znanje stičeš od nagrađivanih web developera koji se ovim poslom svakodnevno uspešno bave! Škola posle koje zaista postaješ PHP programer - odmah!

Škola koja ti daje sveobuhvatno znanje, bez deljenja na celine, bez nivoa, bez skrivenih troškova!

Termini za ovu obuku

Rezerviši mesto i počni da učiš

Trenutno nema definisanih termina

Oblasti koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih kurseva kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Marko Perović

Krojačeva škola je jedina škola u koju sam voleo da idem. Dobio sam više znanja nego što sam očekivao. Gradivo je dosta opširno, ali uz vežbu od nekoliko sati dnevno može se savladati bez problema. Atmosfera u školi je savršena, nalik velikoj srećnoj porodici.