PHP - ili sve ili ništa!

Fantastično putovanje, fantastično iskustvo! To je utisak učenika koji su danas dobri programeri.

• Način

Učionica
  • Trajanje obuke

240 časova/12 nedelja
  • Konsultacije

5h posle školovanja
  • Praksa i preporuka

Za najbolje

Trenutno nema
definisanih termina

Nauči programiranje

90% učenika Krojačeve škole radi na projektima, zaposlilo se ili je osnovalo firmu ODMAH po završetku obuke.

Jedina škola iz koje izlaziš sa referencama! Škola u kojoj sveobuhvatno znanje stičeš od nagrađivanih web developera koji se ovim poslom svakodnevno uspešno bave! Škola posle koje zaista postaješ PHP programer - odmah!

Škola koja ti daje sveobuhvatno znanje, bez deljenja na celine, bez nivoa, bez skrivenih troškova!

Termini za ovu obuku

Rezerviši mesto i počni da učiš

Trenutno nema definisanih termina

Oblasti koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih kurseva kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Front-End za PHP programere

Teorija programskih jezika

MySQL učionica

Serveri (DigitalOcean)

Composer

PHPUnit i TDD

Twig

PHP CMS

Uroš Stošić

Obuka je super! Sveobuhvatna je, od HTML-a pa do ozbiljnih paketa iz Laravel i Symfony Frameworka. Predavač je sjajan i bez problema prenosi znanje. Ovom obukom sam sebi uštedeo dosta vremena. Svima bih preporučio Krojačevu školu, ali onima koji upisuju PHP savetujem da se pre obuke malo upoznaju sa gradivom, jer će tako lakše pratiti nastavu.