Škola lepog govora

EKSKLUZIVNA OBUKA! 1 na 1 sa Dušicom Mijatović i Slavicom Bebom Obradović. Za novinare, spikere, voditelje, poslovne ljude i prezentere, vlogere i YouTube-ere

• Trajanje obuke

8 nedelja / 16 časova
  • Tip obuke

Individualna / 1 na 1
  • Praksa

U studiju
  • Preselekcija

Intervju pre upisa

Rezerviši

Plaćanje do 3 rate

Dobar glas daleko se čuje!

EKSKLUZIVNA škola lepog govora koja će ti pomoći da komuniciraš kratko, jasno, slikovito i precizno! Dušica i Beba, dobro znana imena elektronske medijske scene u Srbiji i cenjeni predavači, naučiće te da govoriš pravilno i lepo, osposobiti za rad pred mikrofonom i TV kamerama i steći ćeš uverljivost i autoritativnost u svakom svom javnom nastupu.

Za koga je škola lepog govora?

Za poslovne ljude, za one koji pregovaraju ili prodaju, novinare, voditelje, prezentere i one koji žele to da postanu, advokate, političare, studente, đake, predavače i profesore, vlogere i YouTube-ere, za stidljive - za svakoga ko se bavi ili želi da se bavi javnim nastupom.

Termini za ovu obuku

Rezerviši mesto i počni da učiš

Klasa Škola lepog govora 02

Početak:
11. maj 2019.

Nastava se pohađa sledećim danima:
subota i nedelja

Vreme:
od 11 do 13 (2 školska časa sa pauzama od po 15 minuta)

Broj slobodnih mesta:

Rezerviši

Oblasti koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih kurseva kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Nada Babić

Dušicu Mijatović sam upoznala na časovima dikcije, koje mlađim kolegama održava u Radio Beogradu.
Kao što znate, Dušica Mijatović je dugogodišnja radijska i televizijska voditeljka i autorka na RTS-u. Njen glas oplemenio je brojne emisije.

Znanje nesebično pruža svim kolegama kojima je pomoć potrebna. Svake nedelje, na individualnim časovima, Dušica nas uči jezičkoj i govornoj kulturi, dikciji, pravilnom akcentovanju reči, lepom govoru, književnojezičkoj normi, funkcionalnoj pismenosti. Svojim profesionalnim pristupom i dugogodišnjim iskustvom, na kreativan način kod nas budi ljubav prema rečima, spikerskom i voditeljskom poslu. Poseduje izrazite pedagoške veštine. Vedra je, komunikativna, kreativna, odgovorna i strpljiva osoba, što su sigurno osobine koje jedan profesor mora da ima, kako bi časovi bili kvalitetni.

Srdačno preporučujem Dušicu Mijatović. Sigurna sam da ćete biti zadovoljni njenim radom.

Nada Babić, novinarka Radio Beograd 2

Sass online kurs -...

SASS

Sass online kurs - CSS sa super moćima! Naučićeš ga super i bez lutanja.

Dušica Mijatović

Predavač