Vimeo slika
Dejana Jočović

Predavač

Dejana je došla u Krojačevu školu u pravom trenutku! Baš kada smo počeli sa online kursevima, a ona dugogodišnji radio voditelj (predivan glas). Voli da priča, ali je pažljivo slušamo čekajući da se nasmeje. A tada zablista. Vedra, nasmejana, ljubazna i pristupačna - Dejana.

Kakav je bio Dejanin put do Krojačeve škole?

Išla je u Turističku školu i mislila da će se obrazovati u tom smeru i proputovati svet, ali ljubav prema deci i edukaciji je odvela na Učiteljski fakultet. Međutim, na Učiteljskom zaključuje da voli da priča i odlazi u novinarsko-voditeljske vode, gde ostaje dok je nismo vrbovali :) Sada je srećni koordinator Krojačeve škole, vodi računa o funkcionisanju rada škole i pomaže pri odluci svakom budućem učeniku.

Da, tako je to bilo i sada smo još bolji tim.

Dejanini kursevi