Energija koja nas pokreće – učenje, promene i dobri rezultati

13. maj 2015.

Iako se bliži kraj još jedne školske sezone, mi smo i dalje puni energije. Pokreću nas novosti koje pripremamo, ali i stalna želja naših učenika za usavršavanjem svog znanja i projekata na kojima rade.

Nova WordPress obuka počinje 22. juna. Imamo još dva slobodna mesta. Interesovanje je veliko, jer se tržište razvija i traži nove WordPress developere.

Budući Content menadžeri 15. juna sa Vladimirom Miletićem ulaze u svet kreiranja kvalitetnog sadržaja za web. Biće spremni da pokrenu marketing na internetu koji donosi dobre rezultate.

Plus – septembarskim klasama škole web dizajna malo fali da budu popunjene. Tako je svake godine – već u junu spremni smo za septembar.

Jeste li vi spremni da naučite ono što se danas traži i da pokrenete novu, dobru energiju?

Za više informacija o upisu pozovite 011 3162 710 ili nam se obratite mejlom info@krojacevaskola.com.