Predstavljamo projekte, sabiramo utiske i čekamo nove učenike

24. avgust 2016.

Dok strpljivo čekamo polazak septembarske i oktobarske klase škole web dizajna, kao i početak nove PHP obuke, imamo vremena da pohvalimo projekte naših prethodnih klasa.

Predstavljamo vam sajt Gerontološkog društva Srbije koji je uradila klasa 34, kao i sajt firme Poljootkup iz Čačka za koji su bili zaduženi učenici klase 33.

Zaista smo zadovoljni zalaganjem i znanjem naših učenika, kao i saradnjom sa klijentima koja je protekla bez ikakvih problema, kroz opuštene razgovore i mnogo novih i kvalitetnih poznanstava.

Evo šta klijenti kažu o web dizajnerima Krojačeve škole:

"Ljudi iz Gerontološkog društva Srbije imali su sreće da naiđu na puno razumevanje Krojačeve škole i da tim od osmoro mladih polaznika ove škole prihvati da ponudi, svako od njih, jedno kreativno viđenje ove organizacije na sajtu. Na naše prijatno iznenađenje i veliko zadovoljstvo ovi mladi ljudi pokazali su da su shvatili suštinu delatnosti ovog društva i pod stručnim vođenjem svojih pradavača omogućili nam da od dobrih rešenja izaberemo najbolje po našoj oceni. Dugujemo svima za to veliku zahvalnost, jer sajt društva se sada nalazi među boljim, ako ne o najboljim u svojoj vrsti."

Miloš Nemanjić, predsednik Gerontološkog društva Srbije

"Veoma nas raduje da u našoj zemlji postoji ustanova kao što je Krojačeva škola - škola web dizajna, izuzetno kreativna i inovativna škola sa talentovanim timom predavača koji svojim nesebičnim znanjem i zalaganjem proširuju vidike i saznanja naših mladih web dizajnera. Imali smo priliku da sarađujemo u projektu Sjaj neba weba - sajt na dar, gde su nam polaznici Krojačeve škole, usmeravani od strane iskusnih predavača napravili sajt baš onakav kakav smo želeli."

Marija Đokić, Poljootkup d.o.o.