Sajt za Anu Ilić - podrška borbi i jakom duhu

28. januar 2016.

Ana Ilić je dvadesetogodišnja devojka iz Vladičinog Hana i uspešan student filozofije na Filozofskom fakultetu u Nišu.

Boluje od Fridrihove ataksije, retke i teške bolesti za koju nema leka, a lekovi za usporavanje njenog razvoja su preskupi i nedostupni u našem zdravstvenom sistemu.

Piše pesme i stihovima produžava život. Do sada je izdala zbirke pesama Pod svetlom istine i One zvezdane oči, a skupe terapije plaća prodajom svojih knjiga.

Uskoro će stvaralaštvo i život Ane Ilić biti predstavljeni na web sajtu, jer želimo da podržimo njen jak duh i borbu kojom pokazuje da je moguće savladavati prepreke koje život nosi.

Učenici Krojačeve škole učestvovaće u izradi web sajta, Green Design objavio je konkurs za izradu logoa, a kompanija Ninet pružiće tehničku podršku.

Više informacija o Ani i njenim knjigama možete videti na Facebook strani: Pod svetlom istine - Ana Ilić.