Sjaj neba weba sada je jači – predstavljamo sajt Pod svetlom istine

30. maj 2016.

Nedavno su web dizajneri klase 31 dobili veoma važan zadatak – da naprave sajt za Anu Ilić, devojku koja svojim pesmama i entuzijazmom širi posebnu energiju.

Ideja je bila da Ana na sajtu predstavi sebe i svoje stvaralaštvo. Želeli smo da je na jednom mestu ljudi bolje upoznaju, da je kontaktiraju, vide dešavanja u vezi sa njom i čitaju divne pesme.

Pridružili su nam se prijatelji iz Green Design-a, organizovali konkurs za izradu logoa, a zatim je i kompanija Ninet pružila tehničku podršku.

Zaista je bilo zadovoljstvo sarađivati sa Anom i njenim roditeljima. Još jednom su nas podsetili koliko su ljubav i međusobna podrška važni u savladavanju teških životnih problema.

Sajt Pod svetlom istine sada je završen. Učenici kažu da im je ovo iskustvo bilo posebno i inspirativno, a evo šta je rekla Ana Ilić o saradnji sa Krojačevom školom i njenim web dizajnerima:

„Zamislila sam haljinu kakvu želim i otišla do Krojača. Pažljivo i zainteresovano me je slušao, pozvao Green Design i Ninet, a zatim i svoje šegrte.

Strpljivo su merili i zapisivali... Otišla, i na poziv ubrzo opet došla, ovog puta na probu i nove dogovore. Sve je bilo potaman, a šegrti su, primetila sam, postajali majstori. Stiglo je i posluženje, fin neki svet tamo kod njih. Dok smo popili kafu, sve je bilo gotovo; svečano sam uskočila u haljinu.

Divna je! Znate, to je jedna čarobna haljina, brižljivo kreirana za Sjaj neba weba.

Haljinica je čarobna i zato što kad poželim, u zavisnosti od situacije i potrebe, mogu menjati dužinu, model i boju... Eto, ima još uvek takvih majstora krojača..

E, da! Šegrti su posatli majstori. Ma kažem vam – prava čarolija je kod mog Krojača.“

Ana Ilić