Usavršavanje je siguran put do uspeha – čestitamo WordPress developerima!

30. jun 2014.

Nekadašnji polaznici obuka i Trening centra Krojačeve škole koriste svaku priliku da usavrše svoje znanje i unaprede projekte na kojima rade.

Drago nam je da su u Krojačevoj školi shvatili da je učenje proces koji ne prestaje, a za uspeh u poslu neophodno je pratiti aktuelnosti i uvoditi inovacije.

Još jednom su nam poklonili svoje poverenje, učili od pravih profesionalaca i sada postali WordPress developeri.

Čestitamo im i ostajemo u kontaktu sa svima!

Sve bivše i buduće učenike Krojačeve škole očekuju unapređeni programi, nove stručne obuke u okviru Trening centra i neizostavna podrška koju svakako zaslužuju.

Upis novih klasa je u toku, za sve informacije o novim obukama možete pozvati broj 011 3162 710 ili nam se obratiti mejlom info@krojacevaskola.com.