Uštedi - popusti i akcije

3. jun 2010.

Plaćanje školarine na 3, 6 ili 9 mesečnih rata!
Cena školarine 1300 EUR / Fond 220 časova / Cena jednog časa 5.9 EUR

Svim polaznicima Krojačeve škole obezbedili smo vaučere za ostvarivanje popusta prilikom kupovine Apple proizvoda i softvera.

EXTREME D.O.O.

Extreme d.o.o. obezbedio je polaznicima Krojačeve škole web dizajna 5% popusta prilikom kupovine Adobe® softvera.

Za više informacija o Extreme ponudi softvera posetite www.extreme.rs

MIKRO KNJIGA

Izdavač Mikro knjiga je polaznicima Krojačeve škole obezbedio 20% popusta na redovne cene knjiga.

Posetite Mikro knjiga internet prodavnicu: www.mikroknjiga.rs

KROJAČ D.O.O.

Krojač d.o.o. svim polaznicima obezbeđuje:

besplatan jednogodišnji hosting i zakup .com domain-a za lične prezentacije,

besplatne konsultacije i podršku (5 sati) godinu dana nakon završetka školovanja.

BESPLATNI TRENINZI - Apple Regionalni trening centar

Krojačeva škola je zvanični Apple Regionalni trening centar.

Prijavite se za BESPLATAN TRENING za korišćenje Apple računara i rad u Apple multimedijalnim softverima. Više informacija na strani: Apple Regionalni trening centar

GREEN DESIGN

Najznačajniji regionalni dizajnerski portal www.greendesign.rs polaznicima Krojačeve škole daje GRATIS dodatnu godinu PREMIUM članarine - DVE godine po ceni jedne!

Posetite: www.greendesign.rs

KOMP KAMP

Kompjuterski kamp za decu od 8 do 15 godina obezbeđuje 10% popusta svima koji na pitanje Kako ste saznali za KompKamp, odgovore: Na sajtu Krojačeve škole (link za upis i odgovor: 10% POPUSTA).

Da biste koristili ovaj popust nije potrebno da ste učenik Krojačeve škole.

Posetite: www.compcamp.net

EX ECENTAR D.O.O.

Ex Ecentar doo poklanja polaznicima Krojačeve škole 15% popusta pri kupovini Avira antivirusnih rešenja.

Posetite: www.execentar-it.rs/avira