AJAX

AJAX online kurs - naučiš i upotrebiš. I nema baš neke veze sa Holandijom.

• Način

• Predavanja

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Lako i časkom nauči i koristi AJAX

Dobar, temeljan i praktičan kurs, sve što ti je potrebno da počneš da koristiš AJAX. Namenjen je onima koji znaju CSS, HTML i JavaScript. Zapravo, onima koji se bave razvojem web aplikacija i koji znaju koja je najveća korist AJAX-a (za korisnika): ušteda vremena.

Danilo će ti jasno i razumljivo objasniti kako, šta i zašto ti je sve to potrebno, na koji način da primeniš u radu i zašto AJAX mora biti stavka u tvom CV-u.

Nauči online

Online učenje omogućava vremensku fleksibilnost u sticanju znanja. Ovakav vid učenja odgovara svima koji nisu u prilici da fizički prisustvuju nastavi u našoj školi, onima koji su zaposleni i kojima više odgovara lični kontakt sa predavačima. Umesto fiksiranog rasporeda predavanja u učionici, online nastavu možete pratiti sopstvenim tempom i u skladu sa tim nadoknađivati propušteno gradivo.

nauči online

Dan 2 - Preuzimanje podataka i lokalni server 32m 56s

Dan 3 - jQuery AJAX 44m 34s

Dan 4 - Slanje podataka 26m 12s

Bojana Tomasevic Drazic

Izuzetno dobro osmišljen online materijal. Vrsni predavači koji vas pedagoški uvode u materiju i najkomplikovanije koncepte vam veoma jasno i sa lakoćom predstavljaju. Upravo ovo u odnosu na često komplikovane i konfuzne tutorijale čini razliku između pravog znanja, kakvo predavači u Krojačevoj školi poseduju, i poluznanja sa kojim se često srećemo. Najiskrenija preporuka svakome ko zaista želi da razume i savlada materiju.