CSS

CSS online kurs - tvoj sledeći korak! Jezik za stilizovanje web stranica.

• Način

• Predavanja

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Nauči online

Online učenje omogućava vremensku fleksibilnost u sticanju znanja. Ovakav vid učenja odgovara svima koji nisu u prilici da fizički prisustvuju nastavi u našoj školi, onima koji su zaposleni i kojima više odgovara lični kontakt sa predavačima. Umesto fiksiranog rasporeda predavanja u učionici, online nastavu možete pratiti sopstvenim tempom i u skladu sa tim nadoknađivati propušteno gradivo.

nauči online

Dan 1 - Uvod u CSS 53m 08s

Broj lekcija: 6

Dan 2 - Box-modeling 1h 1m 14s

Broj lekcija: 6

Dan 3 - Float i position 54m 40s

Broj lekcija: 5

Dan 5 - CSS kodiranje SWD primera 42m 03s

Broj lekcija: 4

Nina Mancović

Svaka čast za predavača i školu! Iako sam pre početka imala velike sumnje i predrasude o  online predavanjima moram priznati da je ovo prijatno iznenađenje za mene. Omogućili ste mi da se posvetim učenju onda kada mi je koncentracija najbolja  i ponovo preslušavam delove za koje mi je potrebno više pažnje. Želim vam puno uspeha i učenika jer svojom posvećenošću i profesionalnošću naše poverenje i opravdavate!

Bojan Bates