Digitalni marketing, aktivnosti i grane

Šta je sve digitalni marketing i kako možeš pojačati svoju internet poziciju

10 46m 42s

Upiši kurs

35€ 21€

Plaćanje do 2 rate

Temeljno znanje o digitalnom marketingu

Koliko god želeli da nešto naučimo brzo i da steknemo veštine koje će nas odmah lansirati u nebo uspeha - TO NIJE MOGUĆE!

Do uspeha vode stepenice znanja i iskustva i ozbiljno smo pristupili pravljenju kursa za jedan veoma kompleksan deo našeg života i nečijeg posla - digitalni marketing se kod nas uči od njegove srži, od slova D. Ne preskačemo stepenice, moraš znati sve da bi bio dobar u svom poslu. Površnost nam je nepoznanica, temeljnost je suština.

Danilo Grbić te vodi u pustolovinu koja će ti dati čvrste temelje da se uspešno baviš digitalom za sebe i za svoje poslovanje, ali i da znanje iskoristiš za projekte svojih klijenata. U ovom kursu ćeš naučiti koje su to aktivnosti i grane digitalnog marketinga.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti nauči, primeni i promeni.

10 Video lekcija 46m 42s

1 Digitalni marketing, aktivnosti i grane 46m 42s
  • Šta je sve digitalni marketing?
  • Online brending i tvoja priča
  • Web sajt i aplikacije
  • Društvene mreže
  • Email marketing
  • Grafička, tekst, foto i video produkcija
  • Sadržajni marketing (Content Marketing)
  • SEO
  • Online oglašavanje
  • Influenseri i saradnici u prodaji
  • KVIZ - Digitalni marketing, aktivnosti i grane - 22 pitanja
Clock Završni rad (Digitalni marketing, aktivnosti i grane)

Potvrdi svoje znanje za kurs Digitalni marketing, aktivnosti i grane, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Sandra Jevtić

Super je ✨

Jelena Žigić

Odlican kurs

Natasa Tumbas

Moj utisak : Jedva cekam da predjem na kurs broj 2 :)

Marija Mečanin

Odličan predavač, jasan, koncizan i zanimljiv. Saznala sam pregršt novih stvari. Volela bih samo da se domaći zadaci pregledaju - možda bi mačke mogle to da rade :)
Maja Knežević

Super!
Olivera Batajić Sretenović

Na veoma jednostavan i koncizan način objašnjena je suština, kao i u svim kursevima Krojačeve škole koje sam pohađala.
Svetlana Dimitrijevic

Kurs- Digitalni marketing, aktivnosti i grane i u sva 10 video snimka- putem divnog predavanja, predavaca g-dina Danila Grbica i putem sve 10 skripte i kviza- sadrzao je puno detaljnih, kvalitetnih i korisnih informacija, primera i lakših koraka. Naucila sam puno toga novog. Veliko hvala za savete, podrsku i razumevanje svih, a posebno od predivne direktorke Ane Jovanovic!!! Unapred zahvalna. Svetlana D.

Aleksandra Jevremovic

jako detaljno obradjeno
Male icon

Vasko Davkov

Great Course

Biljana Glavaš

Najvažnije o digitalnom marketingu. Sažeto. Lepo.

Danilo Grbić

Digitalno oglašavanje, predavač