EXCEL, kompletna obuka

Paket Excel kurseva - osnovni, srednji i napredni nivo. Nauči, primeni i dominiraj!

• Kursevi

Upiši obuku

121€ 85€

Plaćanje do 2 rate

Nauči Microsoft Excel i uzmi sertifikat!
Od osnovnog do naprednog znanja Excela!

Paket sadrži sva tri kursa za kompletnu obuku za korišćenje Excela: osnovni, srednji i napredni nivo znanja. Nije ti potrebno predznanje, ovde je sve.

Online kurs koji korišćenje Excela objašnjava na najlakši, a opet sveobuhvatan način. Katarina te kroz ovaj program vodi stručno i razumljivo i savladaćeš Excel veoma lako i brzo.

Odličan paket kurseva! Namenjen je svima koji prave izveštaje, planiraju, vode statistiku, rukuju podacima. U poslovnom okruženju je poznavanje Excela prioritet, a u ovom kursu dobijate čvrst temelj znanja i stručnosti.

NAUČI DOBRO i uzmi SERTIFIKAT za MS Excel.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

David Despotovski

Fantastičan predavač. Odlična obuka.

Marija Zorić

Jako sam zadovoljna stečenim znanjem i sagledavanjem mogućnosti excela kao programa.
Violeta Filipovic

Sa ovakvim predavačem, EXCEL izgleda razumljiv, pristupačan i lako savladiv.
Male icon

Dragoš Glavčić

Odlično osmišljen i jako koristan kurs.
Ištvan Feher

Odlično za početnike, a i za one koji žele da nauče više, za svaku pohvalu ! :)
Mirjana Gladovic

Fino i detaljno pokazan svaki korak.
Srdjan Nikolić

Uzevši u obzir cenu i kvalitet, kurs je po meni odličan.
Snežana Vulićević

Odlično za početnike, a i za one koji žele da nauče više, za svaku pohvalu !

Ljiljana Damjanović

Precizno i jasno objašnjeno sa jednostavnim primerima.Bravo.

Katarina Knezevic

Osnovni i srednji nivo su odlicni, za napredni bi valjao malo detaljniji pristup. Sve u svemu jako zabavno i korisno :)
Olivera Popov

Odličan kurs, sva tri nivoa odlična i potkrepljena mnoštvom vežbi; kreiranje interaktivnog Dashboard-a me oduševilo.Svaka preporuka za kompletnu obuku!

Katarina Jočić

Predavač