Frontend developer

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje!

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
Upiši obuku

450€ 360€

Plaćanje do 4 rate

Postani frontend developer

Ako na internetu potražiš informacije o frontend (eng. front end i front-end) developerima, primetićeš da je to jedno od najtraženijih zanimanja današnjice. Veliki broj kompanija ima stalno otvoren konkurs baš za frontend developere (always hiring!).

Ipak, neka te ne zavede velika potražnja. Posao dobijaju oni koji zaista znaju. I zato je vreme da odlučiš: znanje ili slovo na papiru? U Krojačevoj školi je znanje.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Mihajlo Trkulja

Mogu slobodno da kažem da je mišljenje koje sam do sada stekao i pri završetku kursa odlično. Pohvalio bih predavače Krojačeve škole. Svi su prijatno raspoloženi za rešavanje problema koji nas muče. Preporučio bih svima da posete Krojačevu školu.

jQuery online kurs -...

jQuery

jQuery online kurs - „Write less, do more“ i sve je rečeno.

Marko Đorđević

Bojan Bates