Frontend developer

Frontend developer online

Online Frontend (eng. front end, front-end) developer kurs - nauči HTML, CSS, CSS Flexbox, Responsive, Boostrap 3, Bootstrap 4, SASS, JavaScript, AJAX, jQuery, Git, Github

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
Upiši obuku

450€ 360€

Plaćanje do 3 rate

Postani frontend developer

Ako na internetu potražiš informacije o frontend (eng. front end i front-end) developerima, primetićeš da je to jedno od najtraženijih zanimanja današnjice. Veliki broj kompanija ima stalno otvoren konkurs baš za frontend developere (always hiring!).

Ipak, neka te ne zavede velika potražnja. Posao dobijaju oni koji zaista znaju. I zato je vreme da odlučiš: znanje ili slovo na papiru? U Krojačevoj školi je znanje.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Aleksandar Bobic

Preporučujem Krojačevu školu svim ljudima koji žele da za relativno kratko vreme nauče jako puno, a uz dodatni rad postanu sposobni za rad u najkraćem mogućem roku. Sve pohvale za zaposlene i mačke! :)

HTML online kurs -...

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

Marko Đorđević

Bojan Bates