Frontend developer online

450€ 360€

Plaćanje do 3 rate

Postani frontend developer

Ako na internetu potražiš informacije o frontend (eng. front end i front-end) developerima, primetićeš da je to jedno od najtraženijih zanimanja današnjice. Veliki broj kompanija ima stalno otvoren konkurs baš za frontend developere (always hiring!).

Ipak, neka te ne zavede velika potražnja. Posao dobijaju oni koji zaista znaju. I zato je vreme da odlučiš: znanje ili slovo na papiru? U Krojačevoj školi je znanje.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Vidan Lugonja

Profesionalan i stručan tim ljudi. Uvek otvoreni za dodatna pitanja. Preporučiću vas svima koji žele kvalitetnu obuku.

Marko Đorđević

Bojan Bates