Frontend developer

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje!

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
Upiši obuku

450€ 360€

Plaćanje do 4 rate

Postani frontend developer

Ako na internetu potražiš informacije o frontend (eng. front end i front-end) developerima, primetićeš da je to jedno od najtraženijih zanimanja današnjice. Veliki broj kompanija ima stalno otvoren konkurs baš za frontend developere (always hiring!).

Ipak, neka te ne zavede velika potražnja. Posao dobijaju oni koji zaista znaju. I zato je vreme da odlučiš: znanje ili slovo na papiru? U Krojačevoj školi je znanje.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Milun Zlatkov

Jako sam zadovoljan znanjem koje sam stekao u školi, čak sam i iznenađen koliko se može naučiti za tako kratak period, naravno, zahvaljujući predavačima. Program obuke je dobro koncipiran, a potrebno je vežbanje nakon časova da bi se sve utvrdilo. Sve pohvale za ekipu škole!

HTML online kurs -...

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

Marko Đorđević

Bojan Bates