Frontend developer online

Upiši obuku

Plaćanje do 3 rate

Postani frontend developer

Ako na internetu potražiš informacije o frontend (eng. front end i front-end) developerima, primetićeš da je to jedno od najtraženijih zanimanja današnjice. Veliki broj kompanija ima stalno otvoren konkurs baš za frontend developere (always hiring!).

Ipak, neka te ne zavede velika potražnja. Posao dobijaju oni koji zaista znaju. I zato je vreme da odlučiš: znanje ili slovo na papiru? U Krojačevoj školi je znanje.

Važno je da znaš da NIKADA NEĆEŠ PLAĆATI DUPLO!

To znači da ako si već kupio neki kurs koji sadrži ova obuka, platićeš za toliko manje.

Evo primera: ako imaš kupljen Veliki prasak, ovaj kurs će biti jeftiniji za plaćenu cenu tog kursa (ako si platio 150 EUR, ovaj kurs je onda 300 EUR).

Dokupljuješ, ne plaćaš duplo!

POPUST 20% za uplatu u jednoj rati! Upiši promo kôd FD20 i uštedi 90 EUR.

Nauči online

Online učenje omogućava vremensku fleksibilnost u sticanju znanja. Ovakav vid učenja odgovara svima koji nisu u prilici da fizički prisustvuju nastavi u našoj školi, onima koji su zaposleni i kojima više odgovara lični kontakt sa predavačima. Umesto fiksiranog rasporeda predavanja u učionici, online nastavu možete pratiti sopstvenim tempom i u skladu sa tim nadoknađivati propušteno gradivo.

nauči online

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Milos Cukic

Atmosfera u školi je super, predavači takođe. Bombone vrhunske. :)

Marko Đorđević

Bojan Bates