Analiza, izveštaji, navike kupaca. Da tvoj biznis raste!

Upiši kurs

60€ 12€

Plaćanje u jednoj rati

Ključni faktor za uspeh nekog biznisa je merenje.
Sa Google Analytics veštinama znaćeš i više.

Nauči kako da analiziraš, meriš, pratiš ponašanje svojih korisnika, a onda pripremi snajperski preciznu poruku, kampanju, akciju. Sačma se rasipa, sa njom i vreme, a sa njim - novac.

Kada naučiš kako da gledaš podatke koje ti pruža GA, znaćeš šta tvoja publika voli, a šta ne, znaćeš kako razmišlja i na koji način možeš da joj se obratiš. Vreme je kada će skoro svaki biznis biti i online, kako ćeš se istaći? Kako da nađu baš tebe? Nauči da čitaš i tumačiš GA i budi korak ispred konkurencije.

Lako je, ako ti neko pokaže kako. A mi smo tu maheri: naučiš lako i temeljno, štediš vreme, učiš kada god, odakle god i koliko god želiš, bez vremenskog ograničenja - trajno tvoji kursevi!

Dobijaš i znanje i sertifikat!

13 Video lekcija 1h 47m 46s

1 Google Analytics, osnove 1h 47m 46s
  • Google Analytics, osnove - uvod Pogledaj video
  • Interfejs i osnovni termini
  • Uvod u Admin
  • Šta vidite u realnom vremenu
  • Ko dolazi na sajt
  • Odakle korisnici dolaze na sajt
  • Kako da čitate Google Ads podatke
  • Kako se korisnici ponašaju na sajtu
  • Praćenje evenata
  • Praćenje ciljeva
  • Šta korisnici kupuju
  • Multi-Channel Funnels - ko, kako, koliko i zašto dođe do transakcija
  • Google Analytics, osnove - odjava
  • KVIZ - Google Analytics, osnove - 9 pitanja
Clock Završni rad (Google Analytics)

Potvrdi svoje znanje za kurs Google Analytics, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Ivana Barac

Vrlo sam zadovoljna sadržajem kursa.
Slobodan Petrović

Kurs ima dosta informacija koje su lepo podeljene prema oblastima. Nisam početnik u Gugl analitici i znam dosta stvari ali je čak i za mene bilo osveženje da čujem nešto novo i da mi neke stvari koje mi možda nisu bile najjasnije sada budu razjašnjenje. Sve pohvale za predavača na načinu prezentacije i pripremi sadržaja.

HTML online kurs -...
5 (3637 učenika)

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

5 (3637 učenika)

Katarina Jočić