HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica

• Način

• Predavanja

• Upisalo njih

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Nauči online

Online učenje omogućava vremensku fleksibilnost u sticanju znanja. Ovakav vid učenja odgovara svima koji nisu u prilici da fizički prisustvuju nastavi u našoj školi, onima koji su zaposleni i kojima više odgovara lični kontakt sa predavačima. Umesto fiksiranog rasporeda predavanja u učionici, online nastavu možete pratiti sopstvenim tempom i u skladu sa tim nadoknađivati propušteno gradivo.

nauči online

Dan 2 - Gradivni elementi 59m 41s

Broj lekcija: 5

Dan 3 - Tabele i forme 1h 16m 26s

Broj lekcija: 4

Dan 4 - SWD 1h 13m 37s

Broj lekcija: 4

Female icon

Violeta Plećaš

Zamislite domaćicu. Silom prilika, ali domaćicu. OK? Zamislite domaćicu koja je nekada programirala u Basicu, što će reći da većina vas, divnih ljudi iz Krojačeve škole tada nisu ni bili rođeni. Pre deset godina ja sam obučavala radnike za rad na računaru, a onda duuuga pauza. U međuvremenu su se dogodili neki kursevi koje bih najradije da zaboravim, kao i njihove predavače, kao i sume na uplatnicama, kao i utrošeno vreme.

Ne sećam se kada sam prvi put posetila Krojačev sajt ali mi je odmah bilo jasno da to jedna sasvim druga priča i to ozbiljna. Ali on-line kurs? Ma hajte molim vas, čudo jedno šta sve prolazi kao on-line kurs u Srbiji! Nepoverljiva ja, počnem sa HTML-om, predavač Marko Đorđević. Sa svakom novom lekcijom moje nepoverenje je bivalo sve manje, a samopouzdanje sve veće. Uz svaku lekciju idu i skripte, posle svake celine – test. Na neki magičan način, uspeli ste, bez direktnog kontakta, da mi drže motivaciju, mogu samo da zamišljam kakva je magija u vašim nevirtuelnim učionicama. Kao klasičnom štreberu, bilo mi je veoma bitno što lekcije mogu da premotavam do besvesti, a kao roditelju, što mogu da biram sitne sate za učenje kada glava hoće, ali prsti više ne slušaju, pa ako baš imam šta da vam zamerim to su one opomene za desni klik mišem :) .

Pre mesec dana sam uradila svoj prvi domaći zadatak u HTML-u, samostalno. Istog dana dobila sam mejl: Draga Violeta, pregledali smo vaš domaći zadatak ... Zvanično sam kurs uspešno privela kraju. Preponosna. Jesam li vam rekla da imam 47 godina? Hvala Marku na odlično koncipiranim lekcijama, lakoća sa kojom nas početnike vodi kroz kuke i kvake HTML-a, čini ga generalno jednim od mojih omiljenih predavača.

Marko Đorđević