Samo za JS SUPER HEROJE! Sva tri dela po NIŽOJ ceni plus Atom!

• Kursevi

Upiši obuku

150€ 90€

Plaćanje do 3 rate

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Aleksa Adžić

Odličan kurs! Danilo sve objašnjava detaljno i jasno.

Srđan Šolajić

Pre svega sve pohvale za predavača! Kurs je odlično koncipiran i sve je detaljno objašnjeno. Odlična osnova za dalje usavršavanje.

Borka Dmitrović

Do sada se nisam srela sa jasnijim i boljim materijalom od JavaScript triologije. Kursevi iz paketa sadrže dosta manjih i većih zadataka pomoću koji se razvija logika i logično razmišljanje. Svakome ko ima nameru da počne da uči pomenuti programski jezik, preporučujem da prvo uzme ovaj paket! Hvala Krojaču!
Female icon

Kovinka Markovic

Sve preporuke za kurs, odlican je
Male icon

Goran Heleta

Perfektna prezentacija sva tri dijela ovog kursa. Logika dobro predstavljena i pojašnjena kroz adekvatne primjere i vježbe. Sve u svemu odličan kurs.

Slavica Babic

Veoma koristan kurs

Nikola Petrović

Predavač odličan, sve sažeto i objašnjeno kako treba. Ni nalik drugim kursevima i tutorijalima. Svaka preporuka.
Nikola Vulović

Odlican kurs, svaka preporuka!

Dejan Sotirovski

Veliki izazov, izuzetna tehnika potkrepljena odlicnim predavanjem.

TOP VIDEO KURS!...

Time Management

TOP VIDEO KURS! Ovladaj tehnikama upravljanja vremenom i produži svoj dan!