MS Excel, napredni nivo

MS Excel, napredno znanje + sertifikat!

Upiši kurs

50€ 29€

Plaćanje u jednoj rati

Nauči Microsoft Excel, napredni nivo! Neslućene mogućnosti sada bliže nego ikada.
Dobijaš JOŠ VIŠE i uzmi sertifikat!

Naučićeš šta su formule niza, kako rade finansijske funkcije i funkcije koje su potrebne za čišćenje i pripremu podataka za analizu. Naučićeš i napredne LOOKUP funkcije kao što su INDIRECT i OFFSET. A na kraju ćeš naučiti kako da praviš kombinovane izveštaje, takozvane DASHBOARDS.

Kada ovladaš naprednim veštinama u Excelu, moći ćeš mnogo brže baratati podacima i bolje ih prezentovati.

Odličan kurs! Namenjen je onima koji su savladali srednji nivo znanja Excela. U poslovnom okruženju je poznavanje Excela prioritet, a sa ovim kursom ćeš biti 5 koraka ispred.

NAUČI i uzmi SERTIFIKAT za MS Excel, napredni nivo.

18 Video lekcija 1h 12m 45s

• Kreativni grafikoni
  • Interaktivnost
  • KVIZ - Excel napredni - drugi dan - 3 pitanja
Clock Završni rad (MS Excel, napredni nivo)

Potvrdi svoje znanje za kurs MS Excel, napredni nivo, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Olivera Popov

Ja sam bila ubedjena da znam napredni nivo, ali posle ovog kursa saznala sam koliko sam bila u zabludi.

Bojan Vidakovic

Odlican kurs, za svaku preporuku, i za obnavljanje znanja i za ucenje novih stvari.

Dragana Ivanović

potrebno

Igor Bjeković

Sve pohvale!

Zorana Rackov

Drago mi je što sam pohađala ovaj kurs. Najviše mi se svidelo pravljenje Dashboarda.

Mirko Milinović

Jako zanimljiv i koristan kurs. Preporučujem svima koji žele da usavrše svoje znanje u MS Excel-u.

Lejla Cajic Kurtovic

Jako sam zadovoljna sa načinom predavanja i sa prikazanim primjerima tokom kursa. Pomoći će mi u mom poslu jako mnogo jer sam po struci Ekonomista i trenutno radim posao na radnom mjestu Financial Data Analyst i odlično će mi pomoći :)

Leona Oros

Odličan kurs. Lekcije kratke, jasne i korisne!

Una Hajderpasic

Jasno i lepo objasnjeno. Valjalo bi da je bilo vise funkcija ili mozda nesto o makroima.

Katarina Mijušković

Vrlo lepo objašnjeno, hvala Vam sticanju novih znanja.

Maja Madžarević

Odličan kurs.
Dragan Ostojic

Izuzetno dobro objašnjeno.

CSS online kurs -...
5 (738 učenika)

CSS

CSS online kurs - tvoj sledeći korak! Jezik za stilizovanje web stranica.

5 (738 učenika)

Katarina Jočić