Napravi animirani baner

Kako napraviti HTML5 animirane banere - neophodno znanje!

Upiši kurs

50€ 9€

Plaćanje u jednoj rati

8 Video lekcija 1h 51m 02s

1 HTML5 baneri 1h 51m 02s
  • HTML5 baneri uvod Pogledaj video
  • Eksport grafike
  • Kodiranje lekcija 1
  • Kodiranje lekcija 2
  • Kodiranje lekcija 3
  • CSS animacije lekcija 1
  • CSS animacije lekcija 2
  • Restart banera
  • KVIZ - Napravi animirani baner - 5 pitanja
Clock Završni rad (Napravi animirani baner)

Potvrdi svoje znanje za kurs Napravi animirani baner, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Emilijan Abrt

Drago mi je da sam naučio da od bilo koje grafike mogu da jednostavno napravim animaciju.
Mirjana Gladovic

Zanimljivo predavanje!
Snezana Randjelovic

Odlican kurs, ali moglo je da se ubace vise identifier-a, vrednosti za animacije, kako bi sto vise naucili, ovako se dosta njih ponavlja. ;)

Bojan Simonoski

Super
Zoran Tašić

Kurs je zanimljiv i dosta je detaljan i sadržajan. Mislim da kurs predugo traje, da je moguće pa... sigurno prepoloviti njegovo trajanje. Za samo razumevanje kursa neophodno je poznavanje osnova HTML-a, a CSS je potrebno malo "ozbiljnije znati", tako da nema potrebe za tolikim objašnjavanjem svih komandi detaljno, oni koji ne znaju elementarnu sintaksu ni sa ovolikim objašnjavanjem ne mogu razumeti suštinu celog kursa, a onima koji je poznaju dovoljni su samo načini kombinovanja već usvojenih komandi na jedan nov, dosta interesantan način. Sve u svemu, pohvale za ideju!
Male icon

POPONT Studios

Baš lepo objašnjeno. Sve vrh!
Female icon

Dijana Djordjevic

Odlican kurs, praktican, jasan, osmisljen za pocetnike, preporucujem ga svima !
Female icon

Natalija Jovanovic

Odlican kurs! Vrlo zanimljiv i lepo objasnjen. Preporuka
Male icon