Prekvalifikuj se! Ne treba ti predznanje

Dan i noć VIDEO lekcija! Nauči i pravi web sajtove u WordPress-u za sebe i druge.

• Kursevi

Upiši obuku

210€ 137€

Plaćanje do 4 rate

Nauči HTML, CSS, CSS Flexbox, Responsive/Bootstrap 3, Bootstrap 4 i napravi web sajt u WordPress-u

Obuka je namenjena onima koji žele da naprave web sajt u WordPress-u, ali nemaju predznanje, početnicima. Detaljan online kurs koji će ti, korak po korak, objasniti na koji način da koristiš WordPress i kako da samostalno napraviš web sajtove - za sebe i za druge, koristeći HTML i CSS.

Obuka je na jeziku koji razumeš.

Dobijaš sve što ti je potrebno: video lekcije, skripte, materijale i primere na kojima radiš i vežbaš, domaće zadatke i testove. Na kraju i sertifikate (važno, ali ne važnije od znanja koje stičeš).

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Female icon

Jelena Žigić

Sjajno objašnjeno na praktičnom primeru. Savet: kada pogledate prvi put, sledeći put odmah pravite svoju formu.
Male icon

Dakic Borislav

Kurs je fenomenalan.
Male icon

Nemanja Vujasinović

Odlično! Sve preporuke za kurs.

Maša Mirković

Krojačeva škola je ispunila sva moja očekivanja. Koncept predavanja, kursa, kao i predavač su ono što će me verovatno opet vratiti ovde. Interesantno i izuzetno korisno.

Petar Vucelić

WordPress, nešto sasvim drugačije, a opet poznato. Svakako, preporuka sa velikim P.

Aleksandar Maksimovic

Stekao sam dovoljno znanja i spreman sam da se bavim izradom WordPress sajtova.

Nemanja Radović

Ova obuka mi je pomogla da utvrdim znanje i dobijem motivaciju ka sledećem stepeniku napredovanja. Miloš je sjajan predavač i sve pohvale za njega, kao i za celu ekipu Krojačeve škole.

Marko Đorđević

Vojin Đorđević