Priprema za JAVNI NASTUP

Tehnike, vežbe, alati za jasan, uverljiv i siguran javni nastup

11 47m 20s

Upiši kurs

70€ 35€

Plaćanje u jednoj rati

Pređi put do vrhunskog govornika

Način na koji ćeš komunicirati svakodnevno jednako je proporcionalan uspehu. Iako čitav život komuniciramo, sada je trenutak da u potpunosti usvojimo ključna načela retorike i da koristimo jednu od svojih najvećih snaga.

U ovom kursu Maje Gabrijan naučićeš sve o tehnikama slušanja, postavljanja pitanja, neverbalnoj komunikaciji, kako se pripremiti za nastup (to ćeš i uvežbavati), kako savladati tremu i formirati strukturu izlaganja.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti samo nauči, primeni i promeni.

11 Video lekcija 47m 20s

1 Komunikacijom do retoričke izvrsnosti 47m 20s
  • Komunikacijom do retoričke izvrsnosti - Uvod Pogledaj video
  • O komunikaciji
  • Tehnika slušanja
  • Tehnika postavljanja pitanja
  • Neverbalna komunikacija
  • Priprema
  • Priprema, vežba
  • Brzalice, vežba
  • Trema
  • Struktura
  • Odjava
  • KVIZ - Komunikacijom do retoričke izvrsnosti - 28 pitanja

Ana Radoicic

Dobri saveti za prevazilaženje treme.
Snežana Dervišević

ODLICAN!!! Svaka preporuka za kurs! Detaljno i temeljno obradjena tema/vestina koja nam je svakodnevno potrebna. Hvala Krojacu i hvala Maji Gabrijan na prenetom znanju i savetima! Moja iskrena preporuka, za sve, ne samo za one koji imaju problem u komunikaciji i koji se susrecu sa tremom i blokadom pri bilo kakvom vidu komunikacije i nastupa.

Maja Gabrijan

Trener i Executive Coach