SASS

Sass online kurs - CSS sa super moćima! Naučićeš ga super i bez lutanja.

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Nauči SASS - CSS sa super moćima.

Ostati jednostavan onda kada je sve postalo još komplikovanije. To je suština nastanka Sass-a. Svako ko koristi CSS na zahtevnijim projektima, zna koliko je izazovno upravljati kompleksnim CSS fajlovima i tada SASS, skriptni jezik i preprocesor za CSS, jednostavno nudi više mogućnosti (pr. olakšava kucanje koda, nema ponavljanja) i lakše upravljanje.

Bojan će ti jasno i razumljivo objasniti kako, šta i zašto ti je sve to potrebno, na koji način da primeniš u radu i zašto SASS mora biti stavka u tvom CV-u.

10 Video lekcija 1h 45m 41s

1 SASS 1h 45m 41s
  • Uvod u SASS
  • Instalacija SASS-a
  • SASS - Atom compiler
  • Koala Compiler i SASS varijable
  • SASS nestovanje Pogledaj video
  • SASS parcijali
  • SASS mixins
  • SASS extend
  • SASS operatori
  • Mixins vežba
  • KVIZ - SASS - 7 pitanja
Clock Završni rad (SASS)

Potvrdi svoje znanje za kurs SASS, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Katarina Kopčok

Online SASS kurs je zanimljiv, drži pažnju i jako je lepo objašnjen. Super je što sadrži i domaći zadatak i vežbu.

Bojan Bates