SASS

Sass online kurs - CSS sa super moćima! Naučićeš ga super i bez lutanja.

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Nauči SASS - CSS sa super moćima.

Ostati jednostavan onda kada je sve postalo još komplikovanije. To je suština nastanka Sass-a. Svako ko koristi CSS na zahtevnijim projektima, zna koliko je izazovno upravljati kompleksnim CSS fajlovima i tada SASS, skriptni jezik i preprocesor za CSS, jednostavno nudi više mogućnosti (pr. olakšava kucanje koda, nema ponavljanja) i lakše upravljanje.

Bojan će ti jasno i razumljivo objasniti kako, šta i zašto ti je sve to potrebno, na koji način da primeniš u radu i zašto SASS mora biti stavka u tvom CV-u.

10 Video lekcija 1h 45m 41s

1 SASS 1h 45m 41s
  • Uvod u SASS
  • Instalacija SASS-a
  • SASS - Atom compiler
  • Koala Compiler i SASS varijable
  • SASS nestovanje Pogledaj video
  • SASS parcijali
  • SASS mixins
  • SASS extend
  • SASS operatori
  • Mixins vežba
  • KVIZ - SASS - 7 pitanja
Clock Završni rad (SASS)

Potvrdi svoje znanje za kurs SASS, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Azra Karic

Sass jako interesantan , predavac je odlicno sve objasnio , sve se razumije i nije tesko za savladati gradivo.Sve preporuke od mene!
Male icon

Momir Radovanovic

Odlican kurs!

Dušan Stevanović

super !!!

Damir Odobašić

Veoma koristan kurs koji nam predstavlja neizbežan alat ukoliko mislite ozbiljno da se bavite pisanjem koda. Pokriveni su svi principi koji spadaju pod okvire korišćenja kompajlera prilikom kucanja CSS-a. Topla preporuka.

Katarina Kopčok

Online SASS kurs je zanimljiv, drži pažnju i jako je lepo objašnjen. Super je što sadrži i domaći zadatak i vežbu.

Microsoft...
5 (109 učenika)

MS PowerPoint

Microsoft PowerPoint, pronikni u tajne dobre prezentacije + sertifikat!

5 (109 učenika)

Bojan Bates