Web dizajn
5 (356 učenika)

Web dizajn

ČUVENI web dizajn kurs - sada je online! Dizajniraj, kodiraj i podigni web sajt!

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
5 (356 učenika)
Upiši obuku

240€ 192€

Plaćanje do 4 rate

Web dizajn kurs koji menja sve!

Čuveni kurs Krojačeve škole, onaj obožavani, voljeni i savršeni (tako kažu naši učenici, a i mi) - sada je online! Rađen je po programu iz učionice, one iste u kojoj je ovaj web dizajn kurs realizovan skoro 10 godina, a završilo ga je više od 500 učenika.

A i dodali smo sve ono što nije moglo da stane u program iz učionice. Zato je program obimniji, predavači su isti, metodologija ista, sertifikat jednako vredan, znanje koje stičeš kompletno, a cena #superniža!

Kurs posle kog zaista postaješ web dizajner - odmah!

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Slavica Pešić

Mnogo mi je značilo što sam pohađala Krojačevu školu web dizajna. Kada analiziram šta smo sve naučilli za deset nedelja, zadivljena sam. Atmosfera u grupi je bila pozitivna i inspirativna. Drago mi je što sam upoznala ekipu Krojača i članove klase 12.

AJAX online kurs -...

AJAX

AJAX online kurs - naučiš i upotrebiš. I nema baš neke veze sa Holandijom.

Bojan Bates

Marko Đorđević