Web dizajn
5 (272 učenika)

Web dizajn

ČUVENI web dizajn kurs - sada je online! Preko 90% naših učenika se bavi web dizajnom, o, da!

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
5 (272 učenika)
Upiši obuku

240€ 192€

Plaćanje do 3 rate

ČUVENI WEB DIZAJN KURS je sada online!

Čuveni kurs Krojačeve škole, onaj obožavani, voljeni i savršeni (tako kažu naši učenici, a i mi) - sada je online! Rađen je po programu iz učionice, one iste u kojoj je ovaj web dizajn kurs realizovan skoro 10 godina, a završilo ga je više od 500 učenika.

A i dodali smo sve ono što nije moglo da stane u program iz učionice. Zato je program obimniji, predavači su isti, metodologija ista, sertifikat jednako vredan, znanje koje stičeš kompletno, a cena #superniža!

Kurs posle kog zaista postaješ web dizajner - odmah!

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Zvezdana Denić

Svima koji žele da se bave web dizajnom ili PHP pogramiranjem preporučujem Krojačevu školu, zbog stručnosti i divne atmosfere.

HTML online kurs -...

HTML

HTML online kurs - početak svega! Jezik za kreiranje strukture web stranica.

Bojan Bates

Marko Đorđević