Web dizajn
5 (377 učenika)

Web dizajn

ČUVENI web dizajn kurs - sada je online! Dizajniraj, kodiraj i podigni web sajt!

• Kursevi

• Konsultacija

1 x 45 min
5 (377 učenika)
Upiši obuku

240€ 192€

Plaćanje do 4 rate

Web dizajn kurs koji menja sve!

Čuveni kurs Krojačeve škole, onaj obožavani, voljeni i savršeni (tako kažu naši učenici, a i mi) - sada je online! Rađen je po programu iz učionice, one iste u kojoj je ovaj web dizajn kurs realizovan skoro 10 godina, a završilo ga je više od 500 učenika.

A i dodali smo sve ono što nije moglo da stane u program iz učionice. Zato je program obimniji, predavači su isti, metodologija ista, sertifikat jednako vredan, znanje koje stičeš kompletno, a cena #superniža!

Kurs posle kog zaista postaješ web dizajner - odmah!

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Krešimir Anić

Krojačeva škola web dizajna je u potpunosti opravdala moja očekivanja. Skrojena je baš po meri za sve one koji nemaju ni malo znanja ni iskustva u web dizajnu. Preporučujem svima da posete ovu školu, isplatiće im se!

Sve što ti je...

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje! Plaćanje do 4 mesečne rate!

Bojan Bates

Marko Đorđević