Vimeo slika
Jelena Spasić

Profesor engleskog jezika sa dugogodišnjim iskustvom i suvlasnica jedne od najstarijih škola stranih jezika u Leskovcu, Oxford School. Predavač na domaćim i inostranim konferencijama.

Sertifikovani trener nastavnika i autor i realizator programa akreditovanih kod ministarstva prosvete.

Jedan od autora udžbenika za podučavanje engleskog jezika zaposlenih u lokalnim samoupravama. Dobitnica prestižne Fulbrajt stipendije i internacionalni koordinator Udruženja nastavnika engleskog jezika, ELTA Srbija.

Jelenini kursevi