Vimeo slika
Milica Smiljanić

Predavač

Milica Smiljanić je studentkinja informatike na Matematičkom fakultetu, a tokom studija uspešno predaje na brojnim radionicama i kreira kurseve programiranja. To joj omogućava da spoji ljubav prema programiranju i želju da drugima prenese svoje znanje. Milica drži kurseve programiranja iz oblasti Python-a, Jave, HTML-a, CSS-a, JavaScript-a.

Kada ne prenosi znanje drugima voli da trenira, trči, uči strane jezike, a ponekad i da se opusti uz dobro društvo.

Milicini kursevi