Vimeo slika
Jasmina Dragojević

PHP 3

Trenutno radim...

“Sada kada sam zaposlena u drugoj kompaniji i sa ove vremenske distance, shvatam da sam mnogo toga naučila. Iako proces učenja nema kraja i još uvek učim, shvatam da je neprocenjivo iskustvo baš to koje sam stekla uz ljude iz Krojačeve škole.

Trenutna pozicija i zaduženja, (IT Organizator u sektoru Informatike, u kompaniji dm-drogeriemarkt d.o.o. kao podrška korisnicima u radu sa SharePoint-om, SAP-om, Business Intelligence sistemom, izvestavanje, analize) dosta se razlikuju od pozicije PHP programera. Koristi se npr. Microsoft platforma - SharePoint, što je, kad gledate očima programera, možda čak i teže (znam da zvuči suludo). Svakodnevno mi se dešava da pokušam nešto da saznam kako radi i kako je napravljeno gledajući back-end kôd.

Svako iskustvo i znanje znači, pa tako je i meni ovo koje sam stekla sa Krojačima, kroz učenje dok sam pohađala kurs za PHP programera a kasnije i na praksi. Od znanja PHP programera, web dizajnera, preko saveta kordinatora škole i direktora, zaista svaki momenat proveden sa njima je zlata vredan.

Svakome ko želi da uči nešto novo ili da usavršava svoje znanje, najtoplija i najiskrenija preporuka su divni ljudi iz Krojaceve škole, ono što možete da dobijete od njih zaista je neprocenjivo iskustvo!“

Učionica {

• Front-End za PHP programere
  • Teorija programskih jezika
  • MySQL učionica
  • Serveri (DigitalOcean)
  • Composer
  • PHPUnit i TDD
  • Twig
  • PHP CMS
  • PHP - ili sve ili ništa!

Utisak