Vimeo slika

Mihailo Mišić

40 xp

PHP 4

Mihailo je za sada najmlađi programer koji je završio Krojačevu školu PHP-a. I to je objektivan početak priče o njemu, ali ono što vidimo mi jeste - genije! Imamo genija u firmi!

Dolazi među prvima, odlazi poslednji, pristojan je i veoma poštuje radnu etiku. Istovremeno detaljno odgovara na pitanje koleginice, programira, učestvuje u stručnom razgovoru kolega i na Slacku komentariše poruku. Istovremeno! A nije se multiplicirao i nije hobotnica.

Nakon što je diplomirao grafički dizajn na Beogradskoj politehnici, shvatio je da želi i da može nešto više.

Pažljivo je tražio nove izazove i upisao PHP programiranje. Tokom obuke pokazao je izuzetno znanje i snalažljivost u rešavanju zadataka pa je odmah dobio mogućnost da nastavi sa praksom i radom u Krojačevoj školi.

Sada svoj potencijal i znanje Mihailo pokazuje svakog dana, jer mu je poveren veliki deo posla na razvoju zahtevne eLearning platforme Krojačeve škole.

Trenutno radim...

“Web Developer at Cramick IT“

Učionica {

• Front-End za PHP programere
  • Teorija programskih jezika
  • MySQL učionica
  • Serveri (DigitalOcean)
  • Composer
  • PHPUnit i TDD
  • Twig
  • PHP CMS
  • PHP - ili sve ili ništa!

Bedževi {

Badge 1 logos